Metadrol – opinie, cena, wpływ

Metadrol – opinie, cena, wpływ

obecnie wszyscy ludzie używają suplementów zdrowotnych, których spożycie będzie miało na celu poprawę ich zdolności wysiłkowych. Jednym z nich jest Metadrol, wyjątkowa odżywka zwiększająca masę, która gwarantuje skuteczność, wydajność i bezpieczeństwo. W tym eseju wyjaśniamy, dlaczego jest tak popularny i niezawodny oraz jak działa. Zapraszamy do obejrzenia!

Metadrol – jaki jest produkt i kto jest w stanie go wykorzystać?

Dla większości ludzi mięśnie są niezbędne, ponieważ dzięki nim chciałyby zwiększyć swoją atrakcyjność i poczuć się pewniej w swoim ludzkim ciele. W dzisiejszych czasach mogłoby to z łatwością ułatwić stosowanie różnych suplementów. W ich wyniku rozrost mięśni staje się łatwiejszy. Metadrol to produkt, który cieszy się niezwykłą popularnością.

UWAGASpecjalne reklamy: 50% ZNIŻKI + zwrot kosztów tylko w przypadkuniezadowolenie z całego produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO NA ZAKOŃCZENIE DNIA

PRZEJDŹ BEZPOŚREDNIO NA STRONĘ INTERNETOWĄ PRODUCENTA

Aby uniknąć kupowania podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

To suplement w postaci kapsułek, których standardowe stosowanie zapewni przyrost masy mięśniowej oraz dodatkowo zwiększy wytrzymałość fizyczną. To preparat, który w wyniku zastosowania w nim nowoczesnej formuły miałby zagwarantować szybsze osiągnięcie optymalnych efektów. Metadrol ma również pozytywny wpływ na regenerację masy mięśniowej, a jednocześnie łagodzi bóle. Dzięki temu będziesz mógł poprawić swoje wyniki podczas treningu. Po prostu dlatego, że ma naturalny skład, nie wahaj się przed jego użyciem – jest to produkt bezpieczny dla zdrowia.

Metadrol jest używany przez osoby, które chcą zwiększyć swoją wytrzymałość i energię, szczególnie te związane z kulturystyką. Metadrol mogą stosować również kobiety aktywne fizycznie.

Metadrol – opinie i opinie. Czy to może być skuteczny produkt?

Specjaliści i przeprowadzone badania kliniczne potwierdzają skuteczność Metadrolu. Ogromna liczba opinii osób, które stosowały Metadrol, jest pozytywna. Pokazują, że jest to środek, który szczególnie wpływa na energię masy mięśniowej, poprawia ich elastyczność, a trening może trwać dłużej i być bardziej intensywny. Oto opinie zadowolonych klientów:

 • „Metadrol to naprawdę produkt, który zmienił moje życie. Dzięki temu mam więcej energii na trening i osiągam lepsze efekty – moje mięśnie są bardziej widoczne i elastyczne. Mogę polecić. ”
 • ‘Świetny produkt. Polecam osobom, które martwią się o swój wygląd i nie chcą stosować sterydów. “
 • „Na początku nie do końca wierzyłem w skuteczność Metadrolu. Niemniej jednak przekonałem się, że to działa! Zwiększa wytrzymałość i sprawia, że ​​bolesność ustępuje szybciej. “

Metadrol – konsekwencje stosowania

Suplement Metadrol oferuje mięśniom wykorzystanie niezbędnych katalizatorów i składników odżywczych, które pozwalają na szybszą eradykację związaną z rosnącym kwasem mlekowym.jak stosowac metadrol W rezultacie znacznie wzrasta wytrzymałość i energia. Dodatkowo mięśnie zyskują elastyczność i szybciej się regenerują.

Unikalna formuła HGRX-3 [2-Hydry-3-Methox 0H2] aktywuje znaczną aktywność anaboliczną, w wyniku czego trening przekłada się na rozwój masy mięśniowej w stu procentach. Suplement diety gwarantuje szybki przyrost masy mięśniowej, zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni

Metadrol zapewnia szybką eskalację mięśni, zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni. Poprawia to wydajność działań i satysfakcję. Przetestował rzeczy, które chronią włókna mięśniowe i zwiększają ich elastyczność. Główną zasadą Metadrolu jest zmniejszenie bolesności i maksymalizacja wzrostu masy mięśniowej.

Właściwe odżywianie, odpowiedni trening a suplement Metadrol to tak naprawdę zestaw gwarantujący zwiększoną wytrzymałość w trudniejszych ćwiczeniach oraz skrócenie przerw między seriami przy większej częstotliwości ćwiczeń. Wyraźnie zwiększa zdolność organizmu do regeneracji po intensywnych i długich ćwiczeniach. Przyspieszenie procesu odnowy masy mięśniowej pozwala na zwiększenie objętości masy mięśniowej i bardziej regularne treningi.

Podsumowując, suplement diety o nazwie Metadrol zapewnia:

 • zwiększona energia masy mięśniowej,
 • łagodzenie bolesności,
 • lepsze wyniki i osiągnięcia w sporcie,
 • przyspieszona utrata tkanki tłuszczowej,
 • poprawiony wzrost tkanki mięśniowej,
 • szybszy przyrost masy ciała.

Dawkowanie związane z preparatem na wzrost mięśni

Metadrol spożywa się w dwóch kapsułkach, najlepiej przed pierwszym posiłkiem, popijając dużą ilością wody. W nietreningach drugą dawkę należy przyjąć w godzinach popołudniowych. W kolejnych dniach sugeruje się poprawę dawki w stosunku do tolerancji organizmu człowieka, osiągając dawkę 6 kapsułek dziennie. Aby uzyskać jak najbardziej przydatne efekty, zaleca się stosowanie suplementu minimum kilka miesięcy, niemniej jednak każdy organizm jest inny, różnimy się spalaniem k-kalorii i budową ciała, a więc czasem potrzebnym do uzyskania optymalnej wyniki są różne dla każdej osoby spożywającej Metadrol.

Metadrol – skład

Metadrol to tak naprawdę suplement w postaci kapsułek. Jego skład uzależniony jest od naturalnych składników odżywczych, takich jak np. Tribulus terrestris i Kofeina (Coffeinum). Preparat zawiera również specjalnie dobraną formułę HGRX-3 [2-Hydry-3-Methox OH2], która będzie postrzegana jako znaczna aktywność anaboliczna bez jakiejkolwiek ingerencji w drogi moczowe.

Przedmiot zawdzięcza swój skład udowodnionemu przez Ciebie faktowi, że ma znaczący efekt anaboliczny, a być może nie blokuje gry hormonów. Metadrol jest zatem idealnym preparatem, dzięki któremu możesz znacznie podnieść swoją energię i mięśnie, jednocześnie tracąc tłuszcz. Formuła zastosowana w produkcie została wcześniej poddana licznym badaniom, które wykazały, że Metadrol radykalnie przyspiesza wzrost mięśni, jednocześnie zmniejszając ilość tkanki tłuszczowej. Preparat gwarantuje przyspieszone efekty.

Negatywne efekty związane z produktem na poprawę mięśni

Stosowanie Metadrolu nie powoduje negatywnych skutków, po prostu dlatego, że jest to suplement diety zawierający tylko w 100% naturalne składniki. Niemniej jednak naprawdę warto zdać sobie sprawę, że jak każdy preparat, również Metadrol może powodować reakcje alergiczne lub powikłania żołądkowe, które często będą spowodowane uczuleniem na jakiekolwiek składniki towarzyszące. W takim przypadku, co będzie mało prawdopodobne, mimo wszystko należy zaprzestać stosowania produktu i / lub skonsultować się z lekarzem.

W połączeniu ze zbilansowanym i zdrowym odżywianiem suplementy zdrowotne nie tylko sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu człowieka czy prawidłowemu rozwojowi, ale także utrzymują witalność.

Metadrol – gdzie można go kupić i ile kosztuje?

UWAGASpecjalne reklamy: 50% ZNIŻKI + zwrot kosztów tylko w przypadkuniezadowolenie z całego produktu

OFERTA WAŻNA TYLKO NA ZAKOŃCZENIE DNIA

PRZEJDŹ BEZPOŚREDNIO NA STRONĘ INTERNETOWĄ PRODUCENTA

Aby uniknąć kupowania podróbek, zamów produkt na oficjalnej stronie producenta tutaj.

Produkt Metadrol można kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej producenta. Nie zaleca się kupowania tego preparatu z innych źródeł, na przykład z Allegro, po prostu dlatego, że producent może być jedynym dystrybutorem suplementu. Dlatego jeśli chcesz uniknąć niepożądanych skutków ubocznych z powodu zdobycia podróbki, zamów Metadrol na oficjalnej stronie internetowej powiązanej z producentem.

preparat kosztuje 209 zł za 4-tygodniowy cykl (60 tabletek), jednak bardziej opłaca się wybrać jedną z poniższych opcji:

 • 419 zł za cykl 12 tygodni (180 tabletek),
 • 627 zł za cykl 24-tygodniowy (360 tabletek).

GŁÓWNE RAMYFIKACJE ZASTOSOWANIA

Metadrol to tak naprawdę suplement na zwiększenie masy mięśniowej posiadający systematyczny plan treningowy. Formuła HGRX-3 [2-Hydrxy-3-Methox OH2] zawarta w preparacie wykazuje wysoką aktywność anaboliczną bez ingerencji w drogi moczowe. Metadrol zwiększa mięśnie, energię i elastyczność mięśni, spalając jednocześnie zbędny tłuszcz. Stosowanie odżywki potęguje naturalną zdolność organizmu do regeneracji po intensywnym treningu, a także zmniejsza ryzyko zakwasów.

DLA KOGO

Metadrol przyjmują osoby, które chcą zwiększyć swoją energię i wytrzymałość, a przede wszystkim te związane z kulturystyką, w tym również te przygotowujące się do zawodów. Metadrol mogą stosować również kobiety aktywne fizycznie.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie jest polecany osobom poniżej 16 roku życia, kobietom w ciąży i karmiącym, a także w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jakiekolwiek składniki związane z preparatem.

POSŁUGIWAĆ SIĘ

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie tuż przed śniadaniem lub 20 minut przed treningiem. Kapsułki popić jedną szklanką wody. Aby móc uzyskać optymalne rezultaty, sugeruje się stosowanie preparatu przez minimum kilka miesięcy, jednak ze względu na indywidualne różnice w budowie ciała i spalaniu k-kalorii czas potrzebny na poważnie do uzyskania optymalnych rezultatów może być inny dla każdej osoby stosującej Metadrol. Dla poprawy skuteczności suplementu należy ponadto: pić co najmniej 2 litry wody dziennie, spożywać odpowiednią ilość owoców i warzyw, regularnie ćwiczyć, dbać o higienę oraz zapobiegać substancjom stymulującym ośrodkowy układ nerwowy.

KLUCZOWE KOMPONENTY Chronione przez Copyscape Chronione przez Copyscape

Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) +

Kofeina (Coffeinum) +

PRZECHOWYWANIE

Metadrol jest trzymany z dala od zasięgu i wzroku młodych. Najbardziej użyteczna temperatura przechowywania to 15-25 ° C w ciemnym i suchym miejscu. Zwykle nie należy spożywać Metadrolu po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Nie należy przyjmować Metadrolu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z jego składników. Zwykle nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki. Należy pamiętać, że żaden suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dopiero w połączeniu ze zróżnicowaną i zbilansowaną dietą suplementacja to nie tylko zalecana metoda promująca prawidłowy rozwój lub funkcjonowanie związane z ludzkim organizmem, ale dodatkowo utrzymuje pełną witalność.

MOŻLIWE NIEPOŻĄDANE EFEKTY

W całym stosowaniu preparatu nie było żadnych negatywnych skutków, niemniej jak każdy inny preparat również Metadrol może powodować objawy alergiczne i powikłania żołądkowe, co będzie implikacją związaną z indywidualnym funkcjonowaniem każdego organizmu. Niemniej jednak możliwość wystąpienia różnorodnych objawów jest minimalna. Jeśli jakikolwiek atak alergii wystąpi w ludzkim ciele, sugeruje się zakończenie stosowania produktu i / lub skontaktowanie się z lekarzem.

UWAGA:

BioTrendy ostrzega przed kupowaniem przedmiotów z nieznanych źródeł, które z reguły oferowane są po cenie niższej niż sugerowana przez producenta produktu. Kosmetyki i suplementy zdrowotne o wysokiej wartości rynkowej składników w wielu przypadkach są podrabiane, a ich składniki zastępowane są tańszymi substytutami o wątpliwej skuteczności, które mogą stać się niebezpieczne dla zdrowia.

Zalecamy dokonywanie zakupów bezpośrednio na stronie internetowej powiązanej z wyłącznym dystrybutorem lub producentem powiązanym z produktem.

Obecna cena Metadrolu to: 209,00 zł za opakowanie 60 kapsułek.

DODATKOWA DEFINICJA PRODUKTU:

Nasz preparat Metadrol umożliwia szybki przyrost masy mięśniowej, większą energię, zmniejszenie ilości bolesności, poprawę wytrzymałości, lepsze wyniki, a także eskalację tempa utraty tkanki tłuszczowej. Poprawa przebiegu przyrostu masy mięśniowej umożliwia większą intensywność treningów, zwiększenie ich częstotliwości oraz zwiększenie ich objętości. Metadrol wspiera mięśnie w wykorzystaniu ich pełnego potencjału przy każdym powtórzeniu wykonywanych ćwiczeń, co wyjaśnia, dlaczego każda seria pozwala osiągnąć jak najwięcej z każdego dnia treningowego.

Co to jest Metadrol?

Powiększanie mięśni staje się niezwykle popularne w dzisiejszych czasach. W tym celu stosuje się różnego rodzaju dodatki. Na sklepowych półkach jest wiele różnych detali, niestety często nie są one naprawdę skuteczne ani nie gwarantują bezpieczeństwa użytkownikom. Metadrol jest skuteczny i bezpieczny. Żaden suplement przeznaczony dla sportowców nie zapewnia tak doskonałych efektów! Specjalna formuła HGRX-3 [2-Hydrxy-3-Methox 0H2] stymuluje organizm do uzyskania bardziej anabolicznych wyników. Składniki odżywcze są skuteczne, ale tylko wtedy, gdy odpowiednio je wykorzystamy. Pakowanie ich w siebie spowoduje tylko problemy. Zastosowanie Metadrolu zaowocuje lepszymi i szybszymi efektami przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Metadrol – tabletki na wzrost mięśni Metadrol – tabletki na wzrost mięśni

Pełna skuteczność

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z sali gimnastycznej, zdajesz sobie sprawę, że pierwsze uderzenia pojawiają się szybko, ale po przekroczeniu określonego poziomu postęp nie jest tak szybki. Przejście od jednego do drugiego wcale nie jest łatwe. Metadrol to tak naprawdę suplement będący stałym elementem treningu wielu sportowców z najwyższej półki. W efekcie można spodziewać się przekroczenia dotychczas nieprzekraczalnych progów. Tkanka mięśniowa zacznie wykorzystywać swój pełny potencjał przy każdym powtórzeniu, czerpiąc korzyści z każdego dnia treningowego. Składniki odżywcze i suplementy zdrowotne mogą negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie, powodując utratę elastyczności i sztywność tkanki mięśniowej. Metadrol składa się ze sprawdzonych, najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego, które będą chronić włókna mięśniowe. Metadrol mógłby sprawić, że mięśnie nabrały energii i stały się bardziej elastyczne.

Odnowienie – Tribulus terestris

Twój plan treningowy jest pełny, czy robiłbyś powtórzenia z progresją podczas każdego treningu? Czy wkrótce będziesz mieć wymagające zawody? Zdajesz sobie sprawę, że aby osiągnąć świetne rezultaty, musisz włożyć dużo pracy. Sprawdź szerzej swój plan treningowy. Będziesz chciał wdrożyć zdrową dietę, używać bezpiecznego, wydajnego sprzętu i po prostu regularnie przyjmować Metadrol. W rezultacie możesz spodziewać się większej wytrzymałości w trudniejszych ćwiczeniach. Dodatkowo spłacany jest czas potrzebny na regenerację. Metadrol z pewnością zmniejszy wydzielanie kwasu mlekowego. To z pewnością ważna informacja, ponieważ rozumiesz, jak nieprzyjemna jest praca z kwasem mlekowym po długim, wyczerpującym treningu. Odpowiedni poziom aminokwasów, katalitycznych białek, kreatyny i składników, dzięki czemu produkcja tlenków azotu jest wyższa, Twój organizm zbudowany jest ze wszystkich elementów niezbędnych do 100% wykorzystania czasu treningu. Odżywka dla ekspertów Metadrol poprawia zdolność organizmu do regeneracji nawet po najbardziej forsownych treningach. Proces odnowy masy mięśniowej przebiega jeszcze szybciej, a to pozwala na intensywniejsze ćwiczenia, jeszcze większe mięśnie i częściej powtarzane treningi. To wszystko przenosi Cię na niewyobrażalnie wyższy poziom umiejętności. a to umożliwia intensywniejsze ćwiczenia, jeszcze większe mięśnie i częściej powtarzany trening. To wszystko przenosi Cię na niewyobrażalnie wyższy poziom umiejętności. a to umożliwia intensywniejsze ćwiczenia, jeszcze większe mięśnie i częściej powtarzany trening. To wszystko przenosi Cię na niewyobrażalnie wyższy poziom umiejętności.

Metadrol – tabletki na wzrost mięśni Metadrol – tabletki na wzrost mięśni

Zalety, które zapewnia Metadrol

 • Energia, której zawsze chciałeś mieć teraz pod ręką: unikalna formuła związana z preparatem na przyrost masy mięśniowej Metadrol pomoże Ci czerpać przyjemność z niewyczerpanej energii, która stanie się podstawowym fundamentem Twojej sylwetki. Badania i badania kliniczne dowiodły, że Metadrol poprawia wytrzymałość i energię masy mięśniowej nawet bardziej niż inne dostępne leki. Czy chciałbyś osiągnąć energię, o której zawsze marzyłeś? Wybierz Metadrol!
 • Mięśnie – podstawa silnego organizmu człowieka: Każdy kulturysta wie, jak ważne jest osiągnięcie mięśni. To od niego zależy, czy będzie doskonały. Suplement sportowy Metadrol maksymalizuje mięśnie i łagodzi bóle, zapewniając pożądane rezultaty.
 • Silne mięśnie byłaby podstawą : Wzrost mięśni jest ważny – wie o tym każdy, kto poważnie interesuje się kulturystyką. To właściwie główny czynnik umożliwiający pełny rozwój. Metadrol powoduje szybką eskalację mięśni i zmniejsza bolesność, pozwalając osiągnąć wszystkie wspaniałe rzeczy związane z treningiem.
 • Niezachwiany Dobre samopoczucie: Metadrol może sprawić, że poczujesz się znacznie lepiej w skórze. Kiedy jesteś pewien, że tkanki mięśniowe są tym, czym one są. Wiedząc, że będą stale wykonywać swoją pracę. Ciesz się niezachwianym samopoczuciem dzięki niesamowicie unikalnej formule Metadrol.
 • Niezniszczalna wytrzymałość: Metadrol sprawia, że ​​Twój organizm osiąga niespotykaną dotąd skuteczność Twoich ćwiczeń. Twoja wytrzymałość się podwoi. Mięśnie szybko rosną szybciej niż dotychczas, a Ty zaczniesz czerpać przyjemność z dużej ilości energii, która dostarczy niesamowitych efektów podczas treningu.
 • Czyste mięśnie – bez tłuszczu: Dzięki składnikom związanym z odżywką na siłę Metadrol zlikwidujesz tkankę tłuszczową i zwiększysz objętość masy mięśniowej. Już po kilku tygodniach uzyskasz formę i wygląd kulturysty. Przyrost masy i utrata tkanki tłuszczowej to żaden problem z odżywką na masę Metadrol.
 • Precz z niepotrzebnym tłuszczem: Metadrol dzięki swojej unikalnej formule pozwala zrzucić zbędny tłuszcz i powiększyć mięśnie. Już po kilku tygodniach Twoja figura będzie wyglądać świetnie, atrakcyjnie i przede wszystkim zdrowo. Większa waga i mniej tłuszczu? Z Metadrol to dziecinnie proste!

Powyższe opracowanie przedstawia dane i poglądy jego autorów na dzień badania, które zostało sporządzone z badaniami i starannością przy zachowaniu maksym metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu opartego na publicznie dostępnych informacjach pochodzących z wiarygodnych źródeł strona internetowa BioTrendy.pl dotycząca publikacji związanych z badaniem. Serwis BioTrendy.pl nie gwarantuje jednak ich kompletności i dokładności, w szczególności w przypadku, gdy windy domowe, na których oparto powyższe badanie, okażą się niekompletne, niedokładne lub w inny sposób nie do końca zgodne z rzeczywistość. BioTrendy.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie tego badania, ani za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z tymi decyzjami. Ponadto serwis internetowy BioTrendy.pl nie stanowi i nie zastąpi porad lekarskich oraz nie prowadzi działalności medycznej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 pierwszego obszaru ustawy o działalności leczniczej. Kopiowanie lub publikowanie w jakimkolwiek rodzaju niniejszego opracowania lub jego części, podczas gdy informacje w nim zawarte, lub wykorzystywanie materiałów do własnych opracowań do publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli powiązanych z serwisem BioTrendy.pl jest zabronione. . Powyższe opracowanie jest tak naprawdę utworem i podlega ochronie prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 ze zm.). jak również nie wykonuje działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 pierwszego obszaru ustawy o działalności leczniczej. Kopiowanie lub publikowanie w jakimkolwiek rodzaju niniejszego opracowania lub jego części, podczas gdy informacje w nim zawarte, lub wykorzystywanie materiałów do własnych opracowań do publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli powiązanych z serwisem BioTrendy.pl jest zabronione. . Powyższe opracowanie jest tak naprawdę utworem i podlega ochronie prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 ze zm.). jak również nie wykonuje działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 pierwszego obszaru ustawy o działalności leczniczej. Kopiowanie lub publikowanie w jakimkolwiek rodzaju niniejszego opracowania lub jego części, podczas gdy informacje w nim zawarte, lub wykorzystywanie materiałów do własnych opracowań do publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli powiązanych z serwisem BioTrendy.pl jest zabronione. . Powyższe opracowanie jest tak naprawdę utworem i podlega ochronie prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 ze zm.). naprawdę jest to zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody związanej z właścicielami BioTrendy.pl. Powyższe opracowanie jest tak naprawdę utworem i podlega ochronie prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 ze zm.). naprawdę jest to zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody związanej z właścicielami BioTrendy.pl. Powyższe opracowanie jest tak naprawdę utworem i podlega ochronie prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 ze zm.).

Comments are closed.

image image image